Zapisy na zajęcia ruszają od 17.01.2022 r tylko drogą mailową m.krupa@centrumkultury.eu,
Ilość miejsc jest ograniczona, grupy są 15-osobowe, o zapisaniu dziecka decyduje data i godzina wpłynięcia maila, maile wysłane przed 17.01 nie będą uwzględniane
Dziecko można zapisać jedynie na 1 wybrany tydzień zajęć – zajęcia są bezpłatne i przeznaczone są dla dzieci z terenu Gminy Grodzisk Mazowiecki, dziecko zaczyna zajęcia o g. 10.00 a kończy o 14.30 i uczestniczy po kolei we wszystkich zajęciach w swojej grupie.
Przy zapisie mailowym prosimy podać imię, nazwisko, wiek dziecka, nr kontaktowy do opiekuna, adres zamieszkania oraz termin na jaki chcą Państwo zapisać dziecko, prosimy również o informację czy dziecko po zajęciach będzie odbierane czy będzie wracać samo.
Prosimy zapoznać się z regulaminem zajęć znajdującym się w załączniku, w załączniku jest również oświadczenie dla opiekunów
Warunkiem uczestnictwa dziecka w Akcji „ZIMOWE ZAJECIA W CK 2022” jest:
– zapisanie dziecka na zajęcia i osobiste podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia dziecka oraz o sposobie powrotu dziecka do domu po zajęciach.
– brak podpisanego oświadczenia wiąże się ze skreśleniem dziecka z listy uczestników akcji „LETNIE ZAJĘCIA W CK 2021 ”
– podpisane oświadczenie należy dostarczyć osobiście w dniu rozpoczęcia zajęć.
Grupa I (6 – 7 lat) | Grupa II (8,9,10 lat) | Grupa III (8,9,10 lat) | Grupa IV (11,12,13 lat) | ||
I tydzień 31.01-04.02.2022 |
|||||
10:00 – 11:00
szermierka Krzysztof Karlicki sala na parterze
|
10:00 – 11:00
animacyjne p. Kamila Kroszka sala na IIp |
10:00 – 11:00
Zumba Julia Piwowarczyk sala na Ip |
10:00 – 11:00
plastyczne p. Beata Staniaszek sala plastyczna |
||
11:10 – 12:10
animacyjne p. Kamila Kroszka sala na IIp |
11:10 – 12:10
szermierka Krzysztof Karlicki sala na parterze
|
11:10 – 12:10
plastyczne p. Beata Staniaszek sala plastyczna |
11:10 – 12:10
Zumba Julia Piwowarczyk sala na Ip |
||
12:20 – 13:20
plastyczne p. Beata Staniaszek sala plastyczna |
12:20 – 13:20
Zumba Julia Piwowarczyk sala na Ip |
12:20 – 13:20
animacyjne p. Kamila Kroszka sala na IIp |
12:20 – 13:20
szermierka Krzysztof Karlicki sala na parterze
|
||
13:30 – 14:30
Zumba Julia Piwowarczyk sala na Ip |
13:30 – 14:30
plastyczne p. Beata Staniaszek sala plastyczna |
13:30 – 14:30
szermierka Krzysztof Karlicki sala na parterze
|
13:30 – 14:30
animacyjne p. Kamila Kroszka sala na IIp |
||
II tydzień 7-11.02.2022 |
|||||
10:00 – 11:00
karate p. Mateusz Szelągowski sala na parterze |
10:00 – 11:00
plastyczne p. Beata Staniaszek sala plastyczna |
10:00 – 11:00
korektywa p. Ewa Kalman sala na IIp
|
10:00 – 11:00
Zumba Julia Piwowarczyk sala na I p. |
||
11:10 – 12:10
plastyczne p. Beata Staniaszek sala plastyczna |
11:10 – 12:10
karate p. Mateusz Szelągowski sala na parterze |
11:10 – 12:10
Zumba Julia Piwowarczyk sala na I p. |
11:10 – 12:10
korektywa p. Ewa Kalman sala na IIp |
||
12:20 – 13:20
Zumba Julia Piwowarczyk sala na I p. |
12:20 – 13:20
korektywa p. Ewa Kalman sala na IIp
|
12:20 – 13:20
karate p. Mateusz Szelągowski sala na parterze |
12:20 – 13:20
plastyczne p. Beata Staniaszek sala plastyczna |
||
13:30 – 14:30
korektywa p. Ewa Kalman sala na IIp
|
13:30 – 14:30
Zumba Julia Piwowarczyk sala na I p. |
13:30 – 14:30
plastyczne p. Beata Staniaszek sala plastyczna |
13:30 – 14:30
karate p. Mateusz Szelągowski sala na parterze |
||
REGULAMIN AKCJI ZIMA 2022 W CK
REGULAMIN AKCJI ZIMA 2022 W CK